Sprzedaż

Sprzedaż

Szyna Multirail - niezastąpiona przy aranżacji ścian

Treść ogłoszenia:Zestaw Multirail max to opatentowany system zawieszenia, wyposażony w okablowanie 12V. Ten wytrzymały produkt został zaprojektowany z myślą o perfekcjonistach.
Multirail max posiada dodatkowy brzeg, który pozwala maksymalnie dopasować szynę do powierzchni sufitu. Ściana, sufit i wielofunkcyjny system zawieszenia stają się spójną całością.
To rewolucyjne rozwiązanie, dające nieskończoną ilość możliwości. Pozwala w mgnieniu oka zawieszać obrazy, pocztówki oraz plakaty. Ruchome oświetlenie można łatwo i szybko zamontować ("wkliknąć") w dowolnym miejscu szyny i oświetlić naścienne dekoracje żarówkami LED lub halogen.
Ale to nie wszystko - do systemu Multirail max można podłączyć urządzenia takie jak: telewizory LED i inne cyfrowe wyświetlacze. Dzięki okablowaniu 12V możesz stworzyć wygodne, dostępne i najdłuższe źródło prądu w całym domu lub biurze.
Szyna Multirail max jest przytwierdzana do sufitu, do którego maksymalnie się dopasowuje. Okablowanie ukryte jest za brzegiem szyny.
prąd 12V (niskie napięcie)
wymiar: 38 x 11 mm
dostępne kolory: biały lub aluminium
udźwig do 45kg/mb
zasilana 18W, 60 W lub 96W
.zdjęcie
Data publikacji:2012-01-09
Data zamkniecia:2999-01-01
Dane kontaktowe
Oferent:Oprawa pphu
Miasto:Szczecin
Ulica, nr:Krzysztofa Kolumba 4
91 4881711
91 4881711
biuro@oprawa.com.pl
oprawa.com.pl
Województwo:zachodnio-pomorskie