Giełda - zlecenia

Giełda - zlecenia

Profesjonale Systemy Parkingowe produkcja instalacja

Treść ogłoszenia:Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w produkcji, dostawie i montażu urządzeń, pozwalających sprawnie zarządzać parkingiem z recepcji lub bezobsługowo. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza gwarantuje dobór najlepszego rozwiązania dla Państwa obiektu.
Podstawowe urządzenia:
- Terminal wjazdowy ABT- automat biletowy (samoobsługowy) wydający papierowe bilety z nadrukowanym kodem kreskowym datą i godz. wjazdu oraz odczytujący karty zbliżeniowe. Wyposażony standartowo w ultra szybką drukarkę termiczną z nożem gilotynowym. Otwarcie szlabanu możliwe po odebraniu biletu lub odczytaniu karty zbliżeniowej.
- Terminal wyjazdowy ASK- Automat czytnik (samoobsługowy) skanujący opłacone papierowe bilety na wyjeździe z parkingu. Wyposażony w przemysłowy skaner laserowy dwudziesto-liniowy co daje pewność odczytu kodu kreskowego w każdych warunkach. Wyposażony w czytnik kart zbliżeniowych.
- AKR- jednostka PC zarządzająco - rozliczeniowa, wyposażona w oprogramowanie Access Parking z modułem pobierania opłat za parkowanie i kodowania kart abonamentowych. Na stanowisku komputerowym odbywa się obsługa i kontrolowanie poprawności pracy systemu zarządzanie wszystkimi funkcjami systemu. Wydawanie zbliżeniowych kart dla użytkowników stałych, abonamentowych z dowolnym okresem ważności lub bezterminowo. Tworzenie grup użytkowników i przydzielanie określonej puli miejsc na parkingu dla wybranej grupy. Tworzenie dowolnej ilości taryf naliczania opłat linowych, progresywnych, mieszanych w zależności od pory dnia, dni tygodnia i świąt, rodzaju pojazdu lub typu klienta. Kontrolowanie ilości zajętych miejsc oddzielnie dla biletów i kart lub razem. Tworzenie statystyk opłat szczegółowych, sumarycznych, z podziałem na taryfy z dowolnego okresu. Raporty udzielonych rabatów z zapisanym komentarzem powodu udzielenia, Raporty otwarć szlabanów przez interkom, awaryjnych, raporty o wszystkich zdarzeniach w systemie. Obsługa drukarki fiskalnej i wszystkich raportów fiskalnych. Raporty , historia użytkowania kart w dowolnym okresie czasu. Obsługa klientów, którzy zagubili bilet. Stosowanie wielu poziomów dostępu do funkcji programu np. administrator, kasjer, serwis.
- ASZ- Szlaban GARD4 seria (24V) przeznaczony do pracy intensywnej, wyposażony w panel sterujący, ramię aluminiowe eliptyczne lakierowane na biało dł. 3 m z żółtą gumą odbojową naklejki odblaskowe na ramię, listwa oświetlająca ramię z diodami LED, lampa ostrzegawcza na kopule szlabany.
- AKM- Parkingowy automat płatniczy (samoobsługowy) do pobierania opłat za parkowanie przyjmujący monety 0,5 zł; 1 zł; 2 zł; 5 zł, wyposażony w samo-napełniający się pojemnik na bilon do wydawania reszty monetami: 0,5 zł;1 zł; 2 zł; 5 zł, kolorowy ekran LCD dla klienta, informuje o sposobie postępowania w danej chwili, wyposażony wielo-liniowy skaner laserowy , drukarka termiczna do wydruku paragonów na życzenie. AKB- funkcja automatu płatniczego - płatności banknotami o nominałach 10 zł 20 zł 50 zł
.zdjęcie
.zdjęcie
.zdjęcie
Data publikacji:2010-10-27
Data zamkniecia:2999-01-01
Dane kontaktowe
Oferent:Parkingowe Systemy JATRON
Miasto:Warszawa
Ulica, nr:Sokratesa 15
22 8646080
22 8657697
jatron@jatron.pl
www.jatron.pl
Województwo:mazowieckie