HOTEL ŻUBRÓWKA**** BIAŁOWIEŻA

(+48)85/68 29 400
Lokalizacja - mapa
Olgi Gabiec 6
17-230 Białowieża
http://www.hotel-zubrowka.pl
1620

HOTEL ŻUBRÓWKA**** BIAŁOWIEŻA

hotel

Hotel Żubrówka**** Białowieża to czterogwiazdkowy obiekt położony w sercu Puszczy Białowieskiej, w uroczej Białowieży. Hotel oferuje 250 miejsc noclegowych w 112 stylowo urządzonych pokojach. Hotel należy do renomowanej międzynarodowej sieci, która zrzesza hotele spełniające bardzo wysokie standardy w zakresie jakości, poziomu usług i wyposażenia. Dzięki swemu położeniu stanowi enklawę ciszy i spokoju, zapewniając komfortowe warunki  zarówno pracy jak i wypoczynku. Hotel posiada bogatą ofertę atrakcji, wśród których są:

Centrum SPA: 8 gabinetów zabiegowych, w tym gabinety masażu, kosmetyczne, do zabiegów na ciało, manicure-pedicure oraz hydroterapii. Zakochanym proponujemy pokój dla par z dwoma łożami zabiegowymi. Wszystkie zabiegi wykonywane są na bazie ekskluzywnych kosmetyków.

Kompleks basenowy: basen rekreacyjny, dwa jacuzzi, sauna fińską, łaźnia parowa, sauna infrared, natrysk wrażeń oraz brodzik dla dzieci z atrakcjami.

Kompleks sportowy: dwa profesjonalne korty tenisowe, mini golf 18-dołkowy, boisko do siatkówki, wypożyczalnia rowerów, kijów do Nordic Walking, nart biegowych.

Centrum Konferencyjne do 500 miejsc, z możliwością podziału na 4 sale, z których każda wyposażona jest w autonomiczny system prezentacji audio-wizualnych. Na specjalne życzenie gości organizowane są: biesiady przy ognisku w sercu puszczy, przejażdżki bryczkami, kolejką wąskotorową, wycieczki krajoznawcze oraz imprezy typu incentive.